Meistrai

null

Dangira

Plataus profilio plaukų stilistė.

„Grožio meistrų“ įkūrėja ir siela. Nuoseklus darbas, kompetencijos kėlimas ir įgimtas talentas Dangirai leido tapti viena geriausių kirpimo meistrių Lietuvoje. Ji išsiskiria precizišku požiūriu ir dėmesiu net smulkiausioms detalėms, tad rezultatas visada pranoksta lūkesčius.

null

Inga

Plataus profilio plaukų stilistė

„Vidal Sassoon“, „Saco“, „Mazella&Palmer“, „Allilon“ akademijų diplomantė, įvairių tarptautinių mokymų kaip „Natalie Sviekle stilistikos ir koloristikos mokymai“ sertifikuota specialistė. Meistrės sukaupta patirtis ir sau keliami aukščiausi reikalavimai visada nuveda prie idealaus rezultato bei patenkinto ir sugrįžtančio kliento.

null

Gitana

Plataus profilio plaukų stilistė

„Pivot Point“ diplomatė, sertifikuota „Dolores“ akademijos specialistė bei daugelio tarptautinių grožio akademijų seminarų ir mokymų dalyvė. Gitanos meistriškumas leido jai dalyvauti daugybėje šukuosenų šou bei pasirodymų, įvairiose fotosesijose, kuriose čia ir dabar visiškai keičiamas modelių stilius. Meistrė itin mėgsta „angelo garbanų“ cheminius šukavimus, taip pat kruopštumo reikalaujančius klasikinio mileravimo dažymus bei klasikinius šukavimus.

null

Rasa

Top meistrė
Plataus profilio plaukų stilistė

Pasaulio čempionato dalyvė ir net dviejų Lietuvos čempionatų absoliuti nugalėtoja, dėsčiusi „Pivot Point“ akademijoje. Nuolatinė specializuotų tarptautinių seminarų dalyvė, kuri įgytą patirtį adaptuoja ir pritaiko pagal individualius kliento poreikius. Meistrės kirpimuose persipina išskirtinis kūrybiškumas ir įvairios kirpimo bei šukavimo technikos.

null

Valentina

Moterų plaukų stilistė

Profesionali plaukų stilistė Valentina yra „Vidal Sassoon“, „Mazella&Palmer“, „Allilon“ akademijų diplomantė ir Lietuvos čempionato 1-os vietos laimėtoja. Meistrę klientės itin vertina už pozityvios energijos spinduliavimą, kasdienius, tačiau šviežumo ir lengvumo pojūtį įnešančius kirpimus ir šukuosenas.

null

Vaida

Stilistė Vaida turi ilgalaikę patirtį grožio ir koloristikos pasaulyje.
Meistrė daug dėmesio skiria naujausiom dažymo tendencijom, o dažymo technikų įvairovė - meistrės kasdienybė.
Turinti MCE (Master Color Expert) Wella programos diplomą. Taip pat meistrė atlieka tokias technikas kaip AirTouch (Sarbashev), Backcomb, Balayage, Ombre, Sombre, melted roots, off roots, shadowing ir t.t.
Pastovus mokymasis ir žinių gilinimas seminarai yra neatskiriama Vaidos gyvenimo dalis.

null

Kristina

Kosmetologė

Medicininį išsilavinimą turinti profesionali kosmetologė Kristina puikiai išmano ne tik kaip atlikti grožio procedūrą, tačiau ir gali pakonsultuoti apie galimus potyrius bei kūno reakcijas, kaip pasiruošti procedūroms ir savimi rūpintis po jų. Kristina taip pat atlieka procedūras hiperbariniu deguonies aparatu, kuriuo suaktyvina odos ląstelių regeneraciją, o tai leidžia odai tapti elastingesnei, stangresnei ir jaunatviškesnei.

null

Egita

Kosmetologė

Medicininis išsilavinimas, itin didelė patirtis, mikropigmentacijos, dermopigmentacijos bei mezoterapijos diplomai – tik keli aspektai, kurie nusako kosmetologės Egitos profesionalumą. Specialistė kompetenciją kelia mokymuose ir seminaruose Paryžiaus, Barselonos ir kitose prestižinėse Europos mokyklose. Specializuojasi veido odos jauninimo ir stangrinimo procedūrose, kurios atliekamos su itin moderniu ir pasaulyje grožio specialistų vertinamu „Mary Cohr“ aparatu.

null

Milda

Manikiūro/pedikiūro meistrė

Ilgmetę darbo patirtį sukaupusi profesionalė, kuri nesustoja tobulėti ir nuolat kelia savo kompetenciją įvairiuose geriausių šios srities specialistų mokymuose ir seminaruose. Milda pirmenybę teikia rankų darbui ir natūralių nagų puoselėjimui. Mėgstamiausia sritis – klasikinis manikiūras ir pedikiūras, atliekamas tiek moterims, tiek ir vyrams.

null

Viktorija

Manikiūro/pedikiūro meistrė

Specialistė išsiskiria itin kruopščiu darbu ir profesionaliu požiūriu. Viktorijos asmeninės savybės padeda geriau suprasti kliento poreikius ir pasiekti norimą rezultatą. Klientai ypač vertina Viktorijos atliekamą ilgalaikį lakavimą ir tobulai atliktus manikiūrus bei pedikiūrus.